Egemen Kaan ile Hello Neighbor 7. bölüm oynuyoruz. Hello neighbor gerçek hikayesi bakalım nasıl devam edecek? Hello neighbor şarkısı da var. Bu bölümde komşu wilson yani kazım ustanın evini keşfediyoruz ve gizli kapılar buluyoruz. Beğenmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!
SESEGEL ÇOCUK KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN ►

VİDEO İÇERİĞİ:
Hello neighbor act3 oynuyoruz . Bu bölümde komşumuz kazım ustanın evine girdik ve tüm odaları araştırıyoruz. Yine gizli kapılar bulduk. Buılmacaları ve mini oyunları tek tek çözüyoruz. Kapılardan bir tanesi alışveriş merkezine açılıyor.

💚 ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

▶️ Daha fazla video:
Hello Neighbor tüm bölümler►

❗ Bizi takip edin
İNSTAGRAM @hasanmustan

🎮 SESEGEL KANALI

SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. SeseGel Çocuk kanalına hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk’da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.