OBAMIE NOODLE►
Scary Teacher yeni bölümde (game for life) kızgın öğretmenimiz gamer olup 10 binlerce aboneye sahip olmak istiyor. Biz de onun laptop’una virüs koyup onu oyunun içine atıyoruz ve oyunda onu dev goril kovalıyor.

#obamie #obamienoodle #EfsoLezzetObamie

VİDEO İÇERİĞİ:
Scary teacher, angry neighbor ve hello neighnor gibi mobil ve ücretsiz bir oyun. Büyük saray gibi bir evde yaşayan kızgın öğretmenin evine gizlice giriyoruz.
Bu bölümde miss t yani kızgın öğretmenin gamer yani oyuncu olma hayallerini suya düşüreceğiz. Bilgisayarına virüs yükleyip oyunun içerisine atacağız. Kızgın öğretmen yani scary teacher yeni bölümler de gelecek.

Obamie Noodle Çekiliş Detayları:

ÖDÜLLER NELERDİR? : 5 Adet IPHONE 12 PRO ve 5 Adet PLAYSTATION 5
KİMLER KATILABİLECEK? : 18 Yaş Üzeri Tüm Tüketiciler
KAMPANYA TARİHİ : 01 NİSAN – 30 HAZİRAN 2021
ÇEKİLİŞ TARİHİ : 09 TEMMUZ 2021
HEDİYE TESLİM TARİHİ : 30 AĞUSTOS 2021
ŞİFRELİ PAKET ADEDİ : 10.000.000 Paket
KAMPANYAYA NASIL KATILACAK? : OBAMIE NOODLE PAKETLERİ İÇERİSİNDEKİ ŞİFREYİ ‘’EFSO.OBAMIE.COM’’ SİTESİNE GİREREK ÇEKİLİŞE KATILABİLECEKLERDİR. ŞİFRELERİ GİRİLEN AMBALAJ ÜRÜNLERİ SAKLANMALIDIR. : 1 ADET (ŞİFRELİ) ÜRÜN ALMALARI YETERLİDİR.
KAMPANYAYA KATILIM İÇİN KAÇ ADET ÜRÜN ALINACAK? ÜRÜNLERİ NEREDEN ALACAKLAR? : DAĞITIMIN OLDUĞU TÜM LOKASYONLARDA * BAKKAL, MARKET * ZİNCİR MARKET, DISCOUNT* ONLINE ALIŞVERİŞ ‘DA TRENDYOL.COM
#noodle

💚🔔 ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

▶️ Daha fazla video:
😁TÜM SCARY TEACHER BÖLÜMLERİ! ►
👍KARDAN ADAM YAPTIK►
❤PEPENİN DEDESİ OLDUM►
⚽🎵
👉 Bizi takip edin
İnstagram: @sesegelcocuk
🎮 SESEGEL KANALI