SESEGEL ÇOCUK KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN ►
Redball 4 mağaralar bölümü başlıyor. Bu bölümde 61 ve 69. leveller arasını oynadık. Mağaralarda patlayan ve sivri taşlar atan canavarlar var. Ayrıca yine birbirinden zor bulmacalar var.

VİDEO İÇERİĞİ:

Red ball 4 serimizde Egemen Kaan Red ball 4 nasıl oynanır? bunun cevabını veriyor. Mağaralar bölümünde 61 ve 69 leveller arasını oynadık. Artık son bölümlere yaklaşıyoruz. Mağaralarda tehlikeli canavarlar var. Bunlar patlıyor ve patlayınca sivri bir şeyler atıyorlar. Mağaralar hem dar hem de zor. Beğenmeyi unutmayın.

💚 ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN
😊 Bu video çocuklara ve ailelere uygundur

▶️ Daha fazla video:
REDBALL 4 OYNATMA LİSTESİ

❗ Bizi takip edin

🎮 SESEGEL KANALI

SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. SeseGel Çocuk kanalına hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk’da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.